Plán týdne od od 5. do 11.10.20
na tréninky sraz v kabině do 15 min. před začátkem
Pondělí 5.10. 17:00 trénink UMT
Úterý 6.10. 17:00 trénink UMT
Středa 7.10. 17:00 trénink UMT
Čtvrtek 8.10. 17:00 trénink UMT
Sobota 10.10. mistrovské utkání s FK Dukla Praha B
7.30 sraz UMT u LIDLu k odjezdu autobusem
plán. výkop 10.00 hřiště Slavoj Suchdol
St. Cuchý 26.7. + 31.7.20 + 24.8.20
v sekci Fotky přidány soubory s termíny dorosteneckých mistrovských zápasů nové sezóny
aktualizována sekce Soupiska
v sekci Odkazy provedena aktualizace linku na soutěž ČDD U19 B 2020/21
Letní soustředění Albrechtice v Jiz.horách
Pondělí 3.8. sraz 6.45 u LIDLu k odjezdu busem
Sobota 8.8. návrat v pozdějších dopoledních hodinách
Neděle 9.8. přípravné utkání s FK Čáslav
výkop a místo (Modrá ?) bude upřesněno
na tréninky sraz v kabině do 15 min. před začátkem
Pondělí 27.7. 17:00 trénink Máchovka
Středa 29.7. 16:30 trénink Máchovka
Čtvrtek 30.7. 16:30 trénink Máchovka
Sobota 1.8. přípravné utkání s Arsenal Č. Lípa
11.00 sraz u LIDLu k odjezdu auty
plán. výkop 13.00 fotb.stadion Česká Lípa
Letní přestávka do 27.7.20
Díky hoši za výkony a tréninkovou morálku po "Corona pause" :-)
Všem hráčům, rodičům a příznivcům přejeme pěkné letní dny a pohodové otáčení Zeměkoule.
V týdnu od 27.července 2020 se budeme těšit na společné zahájení letní přípravy do sezóny 2020/21.
Pondělí 27.7. 17:00 trénink Máchovka
16:45 sraz v kabinách
Další tréninkový plán bude upřesněn později.
na tréninky sraz v kabině do 15 min. před začátkem
pondělí 15.6. 16.30 trénink ŘEZ-UZ
středa 17.6. 16.30 trénink ŘEZ-UZ
pátek 19.6. 16.30 trénink ŘEZ-UZ
sobota 20.6. zápas s TJ UNION Děčín
COVID Cup 2020
13.30 sraz hřiště Děčín - Bynov
úřední výkop 14.30
St. Cuchý 24.5.2020, aktual. 1.6.20
zápasy - převážně COVID Cup 2020
so 16.5. FK Malšovice 14.30 Malšovice
so 23.5. SK Dobkovice 14.30 Dobkovice
so 30.5. MSK Benešov nad Ploučnicí 10.30 ŘEZ-UZ
st 3.6. MFK Most U17 17.00 ŘEZ-UZ
ÚKFS Korona CUP dorost
so 6.6. FK Česká Kamenice 14.30 Č.Kamenice
st 10.6. FK JUNIOR Děčín "A" 18.00 ŘEZ-UZ
so 13.6. FK Ústí N.L. U17 10.00 Ústí - Klíše
ÚKFS Korona CUP dorost
so 20.6. TJ UNION Děčín 10.30 DC - Bynov
so 27.6. TJ Heřmanov 10.30 ŘEZ-UZ
St. Cuchý 5.11.19
přípravná utkání do konce listopadu - vše UMT Děčín:
sobota 23.11. od 10 hod. s FK Ústí n.L. U 16-17
sobota 30.11. od 10.30 hod. s SK Roudnice U 17
St. Cuchý 8.9.19
na mailech rodičů bližší info k úhradě příspěvků na podzimní část sezóny 2019/20
St. Cuchý 31.7.19
na mailech rodičů bližší info viz výše vč. doplatku částky na soustředění
St. Cuchý 7.4.19
od středy 10.4. přesun tréninků i domácích utkání na ŘEZ-UZ St.město Děčín
St. Cuchý 24.2.2017 + mail rodičům 13.3.
zahájeno vybírání příspěvků na jarní sezónu 2000,- Kč + 100,- Kč FAČR členství.
děkuji za spolupráci
St. Cuchý 18.2.2017
aktuální změna termínu víkendového PU na neděli !
St. Cuchý 4.2.2017
aktuální změna v časech čtvrtečního tréninku a nedělního PU !
St. Cuchý 24.1.2017
v sekci Fotky přidán aktualizovaný program přípravných zápasů zima 2019
Finální verze zimního soustředění:
v Českém Dubu (https://podjestedska.eu/) od 14.-16.2.2019 (čt-so)
ČT 14.2. 7:30 odjezd, začínáme dopoledním tréninkem
+ obědem
PÁ 15.2. dle rozpisu přípravy
SO 16.2. dopoledne trénink, oběd, př. zápas
U17 - FK Turnov 14:00 v Č. Dubu
a odjezd domů
konečná cena soustředění 1500 Kč/hráče
termín úhrady/doplatku prosím do 31.1.2019
St. Cuchý 11.11.18
aktualizace závěru podzimní sezóny:
závěrečný týdenní plán s posledním zápasem výše
po dohodě s hráči budeme ještě následující 2 týdny dobrovolně chodit ve středu a čtvrtek na fotbálek
v sobotu 1. prosince uděláme dokopnou dopoledním fotbálkem završeným společným obědem týmu v hospůdce na Máchovce, kde vše zakončíme
St. Cuchý 31.10.18
Blíží se nám konec podzimní sezóny a s tím jsou spojené informace/termíny, které předkládám:
Sobota 24.11.18
ukončení podzimní sezóny přátelským zápasem s Českou Kamenicí a menší rozlučkou v kabině
Od 25.11.2018 do 20.1.2019
zimní pauza
21.1.2019
začátek zimní přípravy
13.2.2019 - 16.2.2019
soustředění Český Dub, na které je nutno ještě letos zaplatit 1000,- Kč zálohu
částku budeme vybírat nejpozději do termínu listopadové rozlučky....
2.3.2019
první jarní mistrovský zápas.
St. Cuchý 29.10.18
v sobotu doplněn přátelský zápas za účelem zápasového vytížení kompletního kádru hráčů
St. Cuchý 23.10.18
v pátek zpestření návštěvou utkání Fortuna ligy v Teplicích, v případě zájmu účasti rodičů neoslovených o spolupráci na dopravě se prosím spojte se mnou, popř. na FB s trenérem Sádeckým
St. Cuchý 24.9.18
v tomto týdnu do soboty 29.9. prosím o zbylé úhrady příspěvků na 1.polovinu sezóny. Děkuji.
St. Cuchý 12.9.18
na mailech rodičů zpráva k příspěvkům na 1.polovinu sezóny a další aktuální informace
St. Cuchý 12.8.18 (aktual. 14.8.18)
v tomto týdnu čeká tým stěhování, od úterka 14.8. nastálo tréninky i utkání na ŘEZ-UZ St.město Děčín
St. Cuchý 26.7.18
v sekci "Hodonocení zápasů" přidáno Trenérovo zhodnocení uplynulé sezóny
St. Cuchý 26.7.18
v sekci Fotky přidán aktualizovaný program přípravných zápasů léto 2018 (navíc 8.8. s Chomutovem v Modré) i mistrovských utkání podzim 2018
St. Cuchý 18.7.18
upřesněno zahájení letní přípravy týmu ml. dorostu U17 na pondělí 23.7.18, kdy hráči mj. obdrží informace o celé letní přípravě
Tréninky budou zprvu probíhat na Máchovce s pravidelnými dny/časy takto:
pondělí 17.30
úterý 17.30
čtvrtek 17.30
Případné výjimky vždy viz aktuální týdenní program, přesun na ŘEZ-UZ předběžně od 13.8.
St. Cuchý 24.6.18
v sekci Fotky přidány soubory s termíny dorosteneckých mistrovských zápasů nové sezóny a seznam účastníků naší skupiny,
další aktualizace:
místo mužstva SK Ostrá jde do soutěže tým Ervěnice/Jirkov
ruší se vyloučení na 10. min po žluté kartě
Přípravé zápasy:
1.8. Česká Lípa (Máchovka)
5.8. Baník Most (Máchovka)
11.8. FK Varnsdorf (Řezuz)
St. Cuchý 20.6.18
info pro hráče r. 2003
25.7. Začátek letní přípravy U17
Přípravé zápasy:
5.8. Baník Most
11.8. FK Varnsdorf
18.8. první mistrovský zápas
minikemp 9/10/11/12.8.
V české divizi mladšího dorostu Junior U17 čekají 3 rivalové:
FK Teplice (sestup liga dorostu)
FK Varnsdorf (sestup liga dorostu)
FK Ústí n/L (účastník divize)
potkat ve skupině můžeme i mužstvo Bohemians Praha 1905, které společně s Teplicemi a Varnsdorfem sestoupilo z české ligy dorostu....
rozlosování skupin bude známo v sobotu 23.6.2018
...a info pro všechny ;-)
soutěže mládeže FK Junior Děčín v sezóně 2018/2019
U19/U17 - česká divize dorostu
U15/U14 - česká divize starších žáků
U13/U12 - česká liga mladších žáků
St. Cuchý 2.6.18
termíny k událostem přelomu soutěžních ročníků:
17.6.18 poslední mistrovský zápas v Lounech
23.6.18 dokopná na Máchovce a závěr sezóny U15
25.7.18 zahájení letní přípravy U17 pro hráče ročník 2003
St. Cuchý 6.5.18
v sekci "Zápasy" uveden rozpis s termíny mistrovských zápasů nadstavbové části
St. Cuchý 10.4.18 (aktualizace 12.4.18)
od čtvrtka 12.4. trénujeme na Máchovce, čas pátečního tréninku může být ještě upřesněn - stalo se - pátky taktéž od 17:30 h
St. Cuchý 11.3.18
v sekci "Zápasy" přidán rozpis s termíny jarních mistrovských zápasů základní části, následující 6-kolová nadstavbová část o konečné umístění proběhne o víkendech 12.5. - 17.6.18
St. Cuchý 4.3.18
na mailech rodičů nabídka minidresíků
St. Cuchý 24.2.18
nejpozději na úterním tréninku prosím o zbylé úhrady platby za Minikemp a příspěvků na 2.polovinu sezóny, děkuji
St. Cuchý 7.2.18
na mailech rodičů zpráva k příspěvkům na 2.polovinu sezóny a platbě za Minikemp
22.1.18 St.C.
Na mailech rodičů zasláno info k Minikempu 1. - 3.3.2018, prosím potvrdit účast hráčů.
8.1.18 St.C.
Prvním střetnutím bude v neděli 3.2. utkání Zimní ligy o umístění (upř. z 28.1.).
Termíny dalších zápasů ZL, resp. přípravných utkání viz sekce zápasy.
Tréninky budou probíhat na UMT
s pravidelnými dny/časy takto:
úterý 17.30
čtvrtek 17.30
pátek 16.00
Případné výjimky viz aktuální týdenní program